EN
Basakşehir Okulları

Özel Başakşehir Okulları, modern ve yenilikçi yaklaşımıyla herkes için sürdürülebilir bir geleceği hedefleyen Kozuva Şirketleri’nin eğitim alanında yarattığı ayrıcalıklı bir değerdir.

www.basaksehirokullari.k12.tr
Bross Textile

2007 yılı sonunda kurulan şirket, Türk çorap Sektörünün küresel yükselişini her yönüyle deneyimlemiş ve bu süreci bir adım daha ileriye taşıyacağına inanmış deneyimli bir ekiple yola çıkmıştır. Son teknoloji makinelerle entegre modern tesislerinde üretim yapmakta olan firma, bebek, çocuk, bay ve bayan çorap üretimi yapmaktadır. 2007 yılından bu yana birlikte çalıştığı global firma ve markalara vermiş olduğu hizmet ve güvenilirlik ile iyi bir çözüm ortağı olduğunu gösteren Bross Tekstil, 2016 yılında iç giyim üretimine başlamıştır.

www.brossocks.com/
Decale Airport Hotel

Kozuva Şirketleri, turizme yaptığı yabancı yatırımlarla ülkemizin kültür ve iş gücünü en iyi şekilde temsil ederek katma değer üretmektedir. Décalé Airport Hotel, Somali seyahatleri için mükemmel bir Mogadişu konaklama seçeneği sunan turizm yatırımımızdır.

Mogadişu Aden Abdulle Uluslararası Havalimanı'nın hemen karşısında yer alan ve şık tasarımı, özel konumu ve özgün çalışma prensibi ile sıra dışı bir hizmet sunan Décalé Airport Hotel,yeni yatırımımız olan Çukurova Havalimanımız içerisinde de hizmet vermeyi hedeflemektedir.

www.decalehotel.com
Favori Airports

2012 yılında yabancı yatırımlar hedefiyle kurulmuş olan şirket, "her zaman daha iyisi " ilkesi ve en iyinin ulaşılabilir olduğu inancıyla küresel ekonomide etkin roller üstlenmek üzere konumlanmıştır. Bu doğrultuda hareket eden şirketimiz, 2013 yılı Eylül ayı itibari ile 20 yıl süreyle Somali'de bulunan Mogadişu Aden Abdulle Uluslararası Havalimanı'nın işletmeciliğini üstlenmiştir.

KZV İnşaat

1955 yılından bu yana birçok farklı sektörde ticari faaliyetlerini sürdüren Kozuva Şirketler Grubu, benimsediği ilkeler ışığında insanlığa değer katacak girişimleri hayata geçirme misyonu ile çalışmaktadır. Bu hedefler doğrultusunda inşaat sektöründe de hizmet vermek amacıyla kurulan KZV İnşaat, güvenilir ve tecrübeli kadrosuyla tüm faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Çukurova Bölge Havalimanı inşaatını üstlenen KZV İnşaat, güvenilir ekibi ile birçok alanda faaliyet göstermektedir.

SAT LLC

SAT LLC, kurulduğu günden bu yana her zaman bir adım önde olma vizyonu ile yüksek potansiyelli global projeleri hedefleyen bir yatırım şirketidir.

www.satllc.org
Yako Textile

Globalleşen dünyada ticaret hacminin her geçen gün artan trendi sonucunda profesyonel iş yönetiminin bir gereği olarak tırmanan ihracat grafiğimizden kaynaklanan koordinasyon faaliyetlerimizi organize etmek amacıyla kurulan şirket, ihracat faaliyetlerini başarıyla yürütmektedir.